Englishتجربه نگاری

تجربه‌آموزی از Brighton West

باید و نبایدهای ویدیومارکتینگ مجازی

برایتون وست متخصص ویدیوگرافی و ویدیومارکتینگ با استفاده از ظرفیت‌های مجازی و اهل ایالت کالیفرنیا است. وی هم‌اکنون در پورتلند آمریکا ساکن است ولی برای بسیاری از موسسات جهانی از جمله فدراسیون جهانی کوچینگ خدمات ارائه می کند.

ویدیوهای محتوایی یا تبلیغاتی (ویدیومارکتینگ) در انواع مختلفی ساخته می‌شوند که ویدیوگرافی یکی از آنهاست. ویدیوگرافی یکی از روش هایی است که اگر صاحب یک استارتاپ یا کسب و کار هستید می تواند برای تبلسغات شما یا محصول شما کمک زیادی کند.

خیلی مهم نیست که شما یک استارتاپ تازه کار یا یک بیزینس جا افتاده و مشهور و بزرگ باشید. شما باید سبک ویدیومارکتینگ مناسب خود را داشته باشید.

 Brighton West: Virtual Videographer
ویدیوگرافی با برایتون وست

برایتون آرشیتکت، ویدیوگرافر و مشاور حرفه‌ای ویدیومارکتینگ و تبلیغات در آمریکاست که به پزشکان، تراپیست‌ها، روانشناسان، کوچ‌ها و تسهیلگران مشاوره می‌دهد.

برایتون وست خدمات خودش را اینگونه معرفی کرده است:

Brighton West
Virtual Videographer

Video can be expensive and time-consuming. if you hire a local videographer, or disappointing and time-consuming if you try to DIY. As a virtual videographer, I capture your video from your home or office using Skype. I provide direction, coaching, editing and optimization so that you can have professional and authentic video, with less time and expense.

نمایش بیشتر

اصغر محمدی فاضل

دکتر علی اصغر محمدی فاضل، عضو فدراسیون جهانی کوچینگ (ICF) با درجه حرفه‌ای (PCC) است. دکتر فاضل بیش از 15 سال تجربه در ارائه مشاوره تخصصی، منتورینگ، کوچینگ، تسهیلگری و اجرایی در طیف وسیعی از موسسات عمومی، خصوصی و غیردولتی بین‌المللی در کشورهای مختلف را در رزومه حرفه‌ای خود دارد. اگرچه دکتر فاضل تجربه مدیریت و تدریس در دانشگاه‌های مختلف داخلی و خارجی را دارد اما بیشترین تمركز وی بر روی كوچینگ مسیر شغلی و بیزینس کوچینگ بوده تا ورود حرفه‌ای به بازارهای جهانی و عرصه‌های بین المللی را برای علاقه‌‌مندان تسهیل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا