Englishکسب و کار بین المللیکوچینگ

کوچینگ ذهن آگاهی چیست؟ ارائه Bonnie Kowaliuk

در کوچینگ ذهن آگاهی مراجعین با توانایی بهبود و حمایت از مداخلات بهداشتی، خود را توانمند می کنند. مسائلی که می توانند توانایی فرد در کنار آمدن و عملکرد بهینه ، شخصی و شغلی را مختل کنند.

ذهن آگاهی (Mindfulness) تلاش می کند تا با یکپارچه سازی آگاهی های فردی، به آرامش مراجع کمک کند. ذهن آگاهی به کاهش اضطراب، افسردگی، اختلالات استرس پس از سانحه، غم و اندوه، از دست دادن فرصت، طرحواره درمانی و بهداشت روانی و حتی جسمی کمک می کند. در کوچینگ ذهن آگاهی () مراجعین با توانایی بهبود و حمایت از مداخلات بهداشتی، خود را توانمند می کنند. مسائلی که می توانند توانایی فرد در کنار آمدن و عملکرد بهینه ، شخصی و شغلی را مختل کنند.

کوچینگ ذهن آگاهی از یک رویکرد مشترک منحصر به فرد استفاده می کند. این تکنیک کلاسیک در صورت همراهی با استفاده از موسیقی، توانایی پشتیبانی از منابع داخلی مشتری و راه های شناخت را دارد. بنابراین افزایش آگاهی از خود (جسمی ، ذهنی ، عاطفی و معنوی) را به همراه دارد. همچنین توانایی مدیریت روشهای طبیعی بدن و روان برای بازگرداندن تعادل را تحریک میکند.

ویدیوی پرسش و پاسخ دکتر فاضل با Bonnie Kowaliuk درهفته کوچینگ را اینجا ببینید.

کوچینگ ذهن آگاهی

بونی کوالیوک کیست؟

بونی کوالیوک یک مربی ذهن آگاهی (Mindfulness) و مشاور رهبری سازمانی است. او دارای سوابق تحصیلی به عنوان یک مددکار اجتماعی، موسیقی درمانی و مشاور رهبری سازمانی و راهبری کسب و کار است.

بونی در طی ۶ سال گذشته در مورد رویکردهای مبتنی بر یادگیری طبیعی، رهبری تحول گرا و کوچینگ، در حوزه های مختلف نوآوری کرده است . بونی کوالیوک متد آموزشی خود را با عنوان روش Bonny معرفی کرده است. وی با شناخت موسیقی بومی آمریکا و کانادا و رویکردهای روان درمانی، به حل طیف گسترده ای از مشکلات مراجعین خود کمک کرده است.

Bonnie Kowaliuk
بونی کوالیوک (Bonnie Kowaliuk) یک متخصص کوچینگ ذهن آگاهی و مشاور رهبری سازمانی است.

نمایش بیشتر

اصغر محمدی فاضل

دکتر علی اصغر محمدی فاضل، عضو فدراسیون جهانی کوچینگ (ICF) با درجه حرفه‌ای (PCC) است. دکتر فاضل بیش از 15 سال تجربه در ارائه مشاوره تخصصی، منتورینگ، کوچینگ، تسهیلگری و اجرایی در طیف وسیعی از موسسات عمومی، خصوصی و غیردولتی بین‌المللی در کشورهای مختلف را در رزومه حرفه‌ای خود دارد. اگرچه دکتر فاضل تجربه مدیریت و تدریس در دانشگاه‌های مختلف داخلی و خارجی را دارد اما بیشترین تمركز وی بر روی كوچینگ مسیر شغلی و بیزینس کوچینگ بوده تا ورود حرفه‌ای به بازارهای جهانی و عرصه‌های بین المللی را برای علاقه‌‌مندان تسهیل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا