تجربه نگاریکسب و کار بین المللی

گفتگوی دکتر فاضل با دکتر بهشتی مدیر عامل Boreal Light GmbH آلمان

در این ویدیو گفتگوی #دکترفاضل با دکتر حامد بهشتی هم بنیانگذار و مدیر عامل Boreal Light GmbH آلمان در جلسه انتقال تجربه بوت کمپ ۲۰۲۰ را خواهید دید.

دکتر حامد بهشتی
دکتر حامد بهشتی

تحصیلات یا تخصص؟

امروزه تنوع یکی از شاخص‌های تحصیلات در همه سطوح است. در مسائل بسیاری جامعه فرصت برابر در اختیار افراد قرار نمی‌­دهد و تحصیلات تکمیلی یکی از آنهاست. برای آموزش نحوه مدیریت تیم ها و برخورد با ناملایمات از نظر نژاد، جنسیت که قطعا هنگام کار با چنین تعارضاتی مواجه می­شوند،باید مطمئن شویم محیط اموزشی آنها از تنوع لازم برخوردار است.

لژیونر کیست؟ 

در ارتش روم باستان به سربازانی کارکشته که شبیه رنجرهای امروزی بودند لژیونر گفته میشد ولی در عالم ورزش این اصطلاح به بازیکنی گفته میشود که در باشگاهی خارج از کشور خودش بازی کند. به همین دلیل ما به فوتبالیست های ایرانی که در باشگاههای خارجی بازی میکنند «لژیونر» میگوییم.  

کارشناسان و حرفه ای ها نیز باید بدانند که مهارت های بازار کار در جهان به روز شده است. آیا شما هم در فکر استخدام در یک شرکت یا موسسه تولیدی، خدماتی یا علمی و یا راه اندازی یک کسب و کار در خارج از کشور هستید؟

آگر پاسخ شما مثبت است باید دانش عمومی خود را ارتقاء دهید. استراتژی رفتاری خود را برای ورود به بازار کار جهانی تقویت کنید. باید بتوانید مثل یک لژیونر ورزشی و در عرصه رقابت بازار کار جهانی برای خود جایگاهی شایسته پیدا کنید.  

ویدیو: باید و نبایدهای ورود به بازارهای جهانی

نمایش بیشتر

اصغر محمدی فاضل

دکتر علی اصغر محمدی فاضل، عضو فدراسیون جهانی کوچینگ (ICF) با درجه حرفه‌ای (PCC) است. دکتر فاضل بیش از 15 سال تجربه در ارائه مشاوره تخصصی، منتورینگ، کوچینگ، تسهیلگری و اجرایی در طیف وسیعی از موسسات عمومی، خصوصی و غیردولتی بین‌المللی در کشورهای مختلف را در رزومه حرفه‌ای خود دارد. اگرچه دکتر فاضل تجربه مدیریت و تدریس در دانشگاه‌های مختلف داخلی و خارجی را دارد اما بیشترین تمركز وی بر روی كوچینگ مسیر شغلی و بیزینس کوچینگ بوده تا ورود حرفه‌ای به بازارهای جهانی و عرصه‌های بین المللی را برای علاقه‌‌مندان تسهیل کند.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا