کسب و کار بین المللیکوچینگ

فرصت‌های علمی و کسب درآمد ارزی دانش‌بنیان

دکتر سارا رضوانجو درباره کسب درآمد ارزی دانش‌بنیان می‌گوید

کسب درآمد ارزی دانش بنیان یک دغدغه جهانی است. شیوع ویروس کرونا، رهبران سیاسی و تجاری را مجبور به عبور از اولین مانع ذهنی خود کرد. بسیاری از آنها تاکنون دورکاری یا خانه کاری کارمندان یک دغدغه بوده. گاهی تیم سازی برای دورکاری با انگیزه هم یک چالش است. حالا احتمالا بسیاری از آنها به شکل دائمی در حال  کنفرانس ویدیویی هستند.

شاید بسیاری از ما رویای کسب و کار یا راه اندازی یک یک استارتاپ یا شرکت‌های دانش‌بنیان در عرصه بین المللی را داشته باشیم. یا مایل به تجربه شکل تازه ای از زندگی هستیم. ولی نمیدانیم برای کار و اشتغال و درآمد ارزی در خارج از کشور باید چه قدم هایی برداشت. البته پیدا کردن یا ایجاد فرصت کاری به دلیل تنوع نظام های اداری کمی دشوار است. ولی با اطلاع از چند ترفند و بهره مندی از تکنولوژی و شبکه های اجتماعی، دستیابی به این آرزو می تواند راحت‌تر شود.

دکتر سارا رضوانجو در بوت کمپ کسب و کار بین المللی در باره درآمد ارزی دانش‌بنیان می‌گوید.
دکتر سارا رضوانجو در بوت کمپ کسب و کار بین المللی در باره درآمد ارزی دانش‌بنیان می‌گوید.

کاریابی در موسسات خارجی، راه اندازی کسب و کار چندملیتی و انجام فعالیت های علمی بین المللی به دلیل نظام‌های متنوع سیاسی و اداری، فوت و فن هایی دارد. حتی اگر مایل به کارآفرینی، مهاجرت، پذیرش تحصیلی و یا حتی اخذ اقامت با سرمایه‌گذاری هستید باید با تیم سازی و برداشتن قدم‌های صحیح حرکت کنید.

نمایش بیشتر

پشتیبانی محتوا

نام نویسندگان یا ارائه‌کنندگان مقالات، مطالب و ویدیوهایی که توسط این کاربر منتشر می‌شود، بالای همین صفحه و زیر عنوان اصلی مقاله درج شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا