کوچینگ

ویدیو: خلاقیت در کوچینگ

آرش یان چشمه

کوچ خلاقیت کوچی است که بر کمک به شما تمرکز دارد تا تفکر خلاق و خلاقیت خود را باز کنید و گسترش دهید. کوچینگ خلاق در مورد کشف راه درست فکر کردن در مورد ایجاد زندگی است. این در مورد یافتن راه هایی برای تحقق بزرگترین، عمیق ترین و صادقانه ترین رویاهای خود است.

همانطور که با یک مربی خلاق کار می کنید تا از خلاقیتی که از قبل در درون شما وجود دارد استفاده کنید، می توانید رویاهای خود را تصور کنید و راه های خلاقانه ای برای تحقق آنها بیابید. این شما هستید، نه مربی، که کار را انجام می دهید. و مربی می داند چگونه شما را به آنجا برساند.

لینک مستقیم ویدیو

https://www.aparat.com/v/ef7rb

خلاقیت چیست؟

خلاقیت از ویژگی‌ها و قابلیت‌های انسان است که نقش مهمی در زندگی وی دارد. این ویژگی باعث پیشرفت انسان در تمامی عرصه‌ها می‌شود و به‌عبارتی می‌تواند کیفیت زندگی او را تعیین کند. مطالعات علوم اجتماعی نشان داده است که تجربیات بین‌المللی می‌توانند خلاقیت را در افراد افزایش دهند. کاریابی در خارج و استخدام بین‌المللی چالش‌های زیادی دارند. ولی اجازه ندهید، چالش‌ها مانع این تجربه ناب شود.

مطالعه این مقاله درباره کوچینگ خلاقیت را پیشنهاد میکنیم

برخی افراد معتقد هستند که خلاقیت یک خصوصیات ذاتی است و فقط برخی افراد دارای چنین خصوصیاتی هستند و مختص به آن ها خواهد بود، اما برخی دیگر از دانشمندان معتقد هستند که همه ی مردم از زمان تولد دارای چنین خصوصیاتی هستند و توانایی آن را دارند که چیز های جدید و نو خلق کنند.

حال این بستگی به فرد دارد که چگونه از این توانایی ها استفاده می کند و اگر هم این توانایی را نداشته باشند این مهارت ها اکتسابی هستند و قابل یادگیری می باشند و می توانیم این توانایی را تقویت کنیم. همه انسان ها در زندگی در طول دوران تحصیل یا کسب و کار دست به نوآوری زده اند و ایده های جدیدی کوچک یا بزرگ برای حل مسائل یا کار خود به ذهن آن ها آمده و به کار بسته اند و انواع خلاقیت را در زندگی خود تجربه کرده اند.

اگر می‌خواهید تبدیل به فردی شوید که می‌توانید باشید، وقت آن است که با کوچینگ خلاقیت شروع کنید.

نمایش بیشتر

پشتیبانی محتوا

نام نویسندگان یا ارائه‌کنندگان مقالات، مطالب و ویدیوهایی که توسط این کاربر منتشر می‌شود، بالای همین صفحه و زیر عنوان اصلی مقاله درج شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا