درباره من

 

 

اصغر محمدی فاضل
اصغر محمدی فاضل

من اصغر محمدی فاضل هستم. مشاور، تسهیلگر (CVF) و کوچ حرفه‌ای (PCC) عضو فدراسیون جهانی کوچینگ (ICF)، دارای سوابق تحصیلی متعدد تحصیل و تدریس در دانشگاه‌های مختلف داخلی و خارجی ازجمله دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه تهران، واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه RMIT استرالیا، که با بیش از ۲۰ سال تجربه، مشاوره‌های تخصصی و خدمات مدیریتی و اجرایی به طیف وسیعی از بخش خصوصی و دولتیِ ایرانی و بین‌المللی مشغول ارائه کرده‌ام.

 

سوابق فعالیت‌های کاری من شامل کارشناس ارشد، مشاوره و مدیریت راهبردی سازمان‌ها، موسسات دولتی و مراکز آموزش عالی در ایران، عضو هیات رئیسه IPBES در بن آلمان، عضو شورای راهبردی کالج AIC اتریش، مشاور ارشد مرکز جهانی پایش در کمبریج، انگلستان و نیز تسهیلگری و تدریس دوره‌های توانمندسازی برای موسسات بین‌المللی در پنج قاره جهان بوده است.

تجربه مدیریت حرفه‌ای، تدوین پروژه‌های بین‌المللی و یافتن منابع مالی و سرمایه گذار در بسیاری از پروژه‌های بخش خصوصی، سازمان‌های دولتی و آژانس‌های سازمان ملل متحد، توانایی من را در تجزیه و تحلیل مسائل پیچیده، ارائه راه‌ حل‌های نوآورانه و ایجاد رویکردهای مبتنی بر توافق طرفین و مذاکرات و معاهدات بین‌المللی، توسعه داده است.

همچنین مهارت در اجرای مزایده و مناقصه‌های داخلی و خارجی، ریاست جلسات بزرگ و چندملیتی، مشاوره، آموزش، تسهیلگری، کوچینگ و منتورینگ، باعث ارتقای توانایی شخصی من در برقراری ارتباط با ذی‌‌نفعان برای رسیدن به بالاترین سطح توافق با استانداردهای یکپارچگی و حرفه‌ای شده است.

اگرچه تمرکز اصلی فعالیت من بر روی کوچینگ شغلی، مدیریت و رهبری سازمان بوده، اما به عنوان یک مربی (Coach) همیشه این دغدغه را داشته‌ام که ورود حرفه‌ای جوانان و کسب و کارهای نوپا (استارتاپ‌ها) به عرصه‌های بین‌المللی را تسهیل کنم. مهارتی که در دانشگاه یا خانواده کمتر به آن پرداخته شده است.

 

در فهرست زیر، نام، لوگو و نشانی اینترنتی برخی از شرکت ها و موسساتی را که افتخار همکاری با آن‌ها داشته یا دارم، مشاهده می‌کنید: 

کالج AIC اتریش
آناهیکو اینترنشنال
دانشگاه RMIT استرالیا
برنامه عمران ملل متحد
برنامه محیط زیست سازمان ملل متحد
مرکز پایش جهانی
IPBES
شورای جهانی موزه‌ها
برنامه‌ی انسان و کره‌ی مسکون
انجمن مدیریت سبز ایران
خانه کارآفرینی بین المللی
خانه نوآوری
دانشگاه تهران
دانشگاه جامع علمی کاربردی
سازمان حفاظت محیط زیست
سازمان ملی استاندارد
سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
کمیسیون ملی یونسکو
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
صدا و سیما

 

دکمه بازگشت به بالا