درباره من

 

 

اصغر محمدی فاضل
اصغر محمدی فاضل

من اصغر محمدی فاضل هستم. مشاور، تسهیلگر (CVF) و کوچ حرفه‌ای (PCC) عضو فدراسیون جهانی کوچینگ (ICF)، دارای سوابق تحصیلی متعدد از کاردانی تا دکتری در دانشگاه‌های مختلف داخلی و خارجی ازجمله دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه تهران، واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه RMIT استرالیا که با بیش از ۱۵ سال تجربه در ارائه مشاوره‌های تخصصی و مسئولیت‌‌های اجرایی به طیف وسیعی از بخش خصوصی و دولتی ایرانی و بین‌المللی مشغول به ارائه خدمات بوده‌ام.

 

سوابق فعالیت‌های کاری من شامل مشاوره مدیریت راهبردی، کارشناس ارشد توسعه پایدار، ریاست دانشکده محیط زیست، عضوهیات رئیسه IPBES در بن آلمان، عضو شورای راهبردی کالج AIC اتریش، مشاور ارشد مرکز جهانی پایش در کمبریج، انگلستان و نیز تدریس دوره های توانمندسازی برای موسسات بین‌المللی در پنج قاره جهان بوده است.

تجربه مدیریت حرفه‌ای، تدوین پروژه های بین‌المللی و یافتن منابع مالی و سرمایه گذار در بسیاری از پروژه‌های بزرگ موفق برای بخش خصوصی، سازمان‌های دولتی و آژانس‌های سازمان ملل متحد، توانایی من را در تجزیه و تحلیل مسائل پیچیده، ارائه راه‌ حل‌های نوآورانه و ایجاد رویکردهای مبتنی بر توافق طرفین و مذاکرات و معاهدات بین‌المللی، توسعه داده است.

همچنین مهارت در اجرای مزایده و مناقصه‌های داخلی و خارجی، ریاست جلسات بزرگ، مشاوره، آموزش، تسهیلگری، کوچینگ و منتورینگ، باعث ارتقای توانایی شخصی من در برقراری ارتباط با ذی‌‌نفعان برای رسیدن به بالاترین سطح توافق با استانداردهای یکپارچگی و حرفه‌ای شده است.

اگرچه با تجربه مدیریت و تدریس در دانشگاه‌های مختلف داخلی و خارجی، بیشترین تمرکز من بر روی کوچینگ شغلی و کسب وکار بوده، اما به عنوان یک مربی (Coach) همیشه این دغدغه را داشته‌ام که ورود حرفه‌ای جوانان و کسب و کارهای نوپا (استارتاپ‌ها) به عرصه‌های بین‌المللی را برای علاقه‌ مندان تسهیل کنم. مهارتی که در دانشگاه یا خانواده کمتر به آن پرداخته شده است.

 

در فهرست زیر، نام، لوگو و نشانی اینترنتی برخی از شرکت ها و موسساتی را که افتخار همکاری با آن‌ها داشته یا دارم، مشاهده می‌کنید: 

کالج AIC اتریش
آناهیکو اینترنشنال
دانشگاه RMIT استرالیا
برنامه عمران ملل متحد
برنامه محیط زیست سازمان ملل متحد
مرکز پایش جهانی
IPBES
شورای جهانی موزه‌ها
برنامه‌ی انسان و کره‌ی مسکون
انجمن مدیریت سبز ایران
خانه کارآفرینی بین المللی
خانه نوآوری
دانشگاه تهران
دانشگاه جامع علمی کاربردی
سازمان حفاظت محیط زیست
سازمان ملی استاندارد
سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
کمیسیون ملی یونسکو
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
صدا و سیما

 

دکمه بازگشت به بالا