درباره من

 

اصغر محمدی فاضل
اصغر محمدی فاضل

من اصغر محمدی فاضل هستم. عضو فدراسیون جهانی کوچینگ (ICF)، دارای سوابق تحصیلی متعدد از كاردانی تا دكتری در دانشگاه های مختلف داخلی و خارجی ازجمله دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه تهران، واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه RMIT استرالیا كه با بیش از 15 سال تجربه در ارائه مشاوره های تخصصی و مسئولیت‌‌های اجرایی به طیف وسیعی از سازمان های بخش خصوصی و دولتی ایرانی و بین المللی مشغول به ارائه خدمات بوده ام.

سوابق فعالیت‌های كاری من شامل مشاوره مدیریت راهبردی، کارشناس ارشد توسعه پایدار، ریاست دانشكده محیط زیست، عضوهیات رئیسه IPBES در بن آلمان، عضو شورای راهبردی کالج AIC اتریش، مشاور ارشد مرکز جهانی پایش در کمبریج، انگلستان و نیز تدریس دوره های توانمندسازی برای موسسات بین المللی در پنج قاره جهان بوده است.

تجربه مدیریت حرفه‌ای، تدوین پروژه های بین المللی و یافتن منابع مالی و سرمایه گذار در بسیاری از پروژه های بزرگ موفق برای بخش خصوصی، سازمان های دولتی و آژانس های سازمان ملل متحد، توانایی های من را در تجزیه و تحلیل مسائل پیچیده، توسعه راه‌ حل‌های نوآورانه و ایجاد رویکردهای مبتنی بر توافق طرفین و مذاکرات و معاهدات بین المللی، توسعه داده است.

همچنین مهارت در اجرا و شركت در مناقصه‌ های خارجی، ریاست جلسات بزرگ، مشاوره، آموزش، مربی گری و دستیابی به اهداف بازاریابی، باعث ارتقای توانایی شخصی من در برقراری ارتباط با ذی‌ نفعان یك مذاكره برای رسیدن به بالاترین سطح توافق با استانداردهای یکپارچگی و حرفه ای شده است.

اگرچه با تجربه مدیریت و تدریس در دانشگاه‌های مختلف داخلی و خارجی، بیشترین تمركز من بر روی كوچینگ جوانان بوده، اما به عنوان یک مربی (Coach) همیشه این دغدغه را داشته ام که ورود حرفه‌ای به عرصه‌های بین المللی را برای علاقه‌ مندان تسهیل کنم. مهارتی که در دانشگاه یا خانواده كمتر به آن پرداخته شده است.

در فهرست زیر نام، لوگو و نشانی اینترنتی برخی از نهادها، شرکت ها و موسساتی که با آن ها افتخار همکاری داشته یا دارم را مشاهده می فرمایید:

کالج AIC اتریش
آناهیکو اینترنشنال
دانشگاه RMIT استرالیا
برنامه عمران ملل متحد
برنامه محیط زیست سازمان ملل متحد
مرکز پایش جهانی
IPBES
شورای جهانی موزه‌ها
برنامه‌ی انسان و کره‌ی مسکون
انجمن مدیریت سبز ایران
خانه کارآفرینی بین المللی
خانه نوآوری
دانشگاه تهران
دانشگاه جامع علمی کاربردی
سازمان حفاظت محیط زیست
سازمان ملی استاندارد
سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
کمیسیون ملی یونسکو
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
صدا و سیما

 

دکمه بازگشت به بالا
بستن